TARTU TUDENGIORGANISATSIOONIDE KOOSTÖÖVÕRGUSTIKU

Aastakonverents 2016

REGISTREERU

KONVERENTSIST

 

27.08 – 28.08 leiab aset OLE ROHKEM koostöövõrgustiku Aastakonverents 2016. Sel korral on meie konverents suunatud koostöövõrgustiku liikmesorganisatsioonide juhatustele ja esindajatele. Peame oluliseks meie liikmesorganisatsioonide jätkusuutlikkust ning see sõltub just suuresti sellest, kui motiveeritud on juhatused panustamaks organisatsioonide efektiivsesse arengusse.
Erinevate esinejate ja rühmatööde läbiviijate kaasabil saame üheskoos inspireeritud tegutsemaks uuel õppeaastal senisest veelgi tõhusamalt. Lisaks motivatsioonipaketile on sel korral konverentsil ka eesmärgiks panna paika meie koostöövõrgustiku aastaplaan ja üheskoos leida viisid, et sammuksime kindlalt meie ühise visiooni suunas – et Tartu oleks maailma kõige arendavam koht tudengitele.
Kutsume osalema kõiki meie võrgustikuga liitunud organisatsioonide juhatusi või nende esindajaid. Kuna meie võrgustik on aastaga väga palju kasvanud, siis on ka kohtade arv piiratud ning igast organisatsioonist on võimalik osaleda kahel liikmel.
Saadame koos mööda meeleoluka ning inspireeriva nädalavahetuse, kogume uueks õppeaastaks palju häid ideid ning mis muidugi kõige tähtsam, veedame koos kvaliteetselt aega Tartu kõige tegusamate ja tublide noortega. Konverentsi korraldust puudutavate küsimuste korral pöörduda Aastakonverentsi meeskonnajuhi Mareli Otsa poole (mareli.ots@student.emu.ee).
ESINEJAD
LOGISTIKA & REGISTREERIMINE

 

koht

Konverents toimub 27.08 – 28.08 Jõgevamaal, Voore Puhkekeskuses. Osalustasu on 15 € ning selles sisaldub nii majutus kui ka toitlustus. Kõikidele osalejatele on tagatud ka transport. Osalustasu palume kanda Tartu Ülikooli Üliõpilaskonna SA arvele EE062200221016858737 (Swedbank). Võimalik on tasuda ka arvega. Registreerumine on avatud 8. juunist 22. augustini. Registreerumise kinnitab osalustasu tasumine. Tasumise tähtaeg on 22. august.

REGISTREERU