Liitu meie meeskonnaga

Teeme Tartust maailma kõige arendavama keskkonna!

MIDA ME TEEME?

 

Üliõpilaskonna sihtasutus loob OLE ROHKEM vaimu Tartus. Edendame mõtteviisi, et õige tudeng otsib alati viise kuidas areneda – olemaks homme parem kui täna. Et me ei kutsuks lihtsalt andekaid noori siia õppima, vaid et Tartust saaks koht, kus igaühe anded võiksid avalduda ning samm-sammult õitsele puhkeda.

Selleks näeme kõvasti vaeva, et viia OLE ROHKEM idee ja sõnum võimalikult paljude gümnasistide ning tudengiteni – ülelinnaliste ürituste nagu Rebasenädal või Karjääripäev, OLE ROHKEM ajakirja ning erinevate kampaaniate kaudu.

Samal ajal püüdleme selle poole, et iga huvitatud tudeng leiaks endale Tartus selle koha, kus ta just talle sobival viisil ning huvipakkuval teemal aktiivselt tegutseda saaks. Selleks arendame ja toetame Tartus tegutsevaid tudengeid koondavaid organisatsioone. Pakume oma programmide raames koolitusi, head nõu, toetavat kogukonda ning võimalusel ka veidi rahastust.

Unistame sellisest Tartust, mida teataks üle Eesti ja võib-olla isegi kogu maailma, kui seda üht kohta, kus avastada oma potentsiaal ning siis see ka täies mahus välja arendada. Et Tartu oleks parim koht kus käima tõmmata omaenda muusikafestival, erialane filmiring, maailmamuutev teadusprojekt või oma esimene ettevõte.

Seda unistust ei hoia me vaid endale – kutsume kõiki tudengeid, ettevõtteid ja asutusi kaasa sellele rännakule. OLE ROHKEM kogukond on alati avatud! Löö kaasa suurürituste korralduses, tule mentoriks mõnele noorele meeskonnajuhile või lihtsalt levita seda ideed. Ainult ühine tegutsemine saab meid päriselt viia sellise Tartuni, millest unistame.

MEIE PROJEKTID

TUDENGIPÄEVAD

Aitame Kultuuriklubil sügiseseid tudengipäevasid korraldada – tutvustame organisatsioone ja muud arendavat.

KARJÄÄRIPÄEV

Viime omavahel kokku tudengid ning potentsiaalsed tööandjad ja praktikavõimaluste pakkujad.

ORGANISATSIOONIDE KOOSTÖÖVÕRGUSTIK

Veame eest koostöövõrgustiku tööd, kuhu kuulub 43 erinevat Tartu tudegiorganisatsiooni, kellega koos arendame Tartu tudengikeskkonda.

ÖÖRAAMATUKOGU

Hoiame sesside ajal raamatukogu kauem lahti ning värskendame õppimise kõrvalt tudengite keha ja vaimu.

OLE ROHKEM AJAKIRI

Anname välja Tartu aktiivsete noorte ajakirja, kus toome esile silmapaistvaid noori, organisatsioone ja tegevusi Tartus.

ARENGUPROGRAMM

Pakume organisatsioonidele rahalist tuge, koolitusi, nõustamist ning toetavat kogukonda.OLE ROHKEM KONVERENTS

Toome kogu OLE ROHKEM kogukonna kokku, et koos plaane teha, kuulata Eesti põnevamaid eestvedajaid ning võrgustikku arendada.

MUUD PROJEKTID

Korraldame Tudengimessi, veame organisatsioonide ühist värbamist ja teeme palju muud põnevat.

MILLISED ME OLEME?


1) Meie kontor asub TÜ raamatukogus ehk me asetseme kesklinnas. Väga heal kaugusel praktiliselt kõigest.
2) Meile meeldivad superkangelased. Arutelud Marveli ja DC filmide teemadel on garanteeritud.
3) Me mängime aeg-ajalt LEGO-dega ning meie kontoris on kõikidel liikmetel oma LEGO-mehike.
4) Me leiame vähemalt kord kuus aega, et KÕIK KOOS kokku tulla. Me kas harime end erinevatel teemadel, mängime lauamänge, vaatame filme või veedame mõnel muul toredal viisil teineteise seltsis aega.
5) Meie organisatsioonis on koos väga kirju seltskond. Meil on liikmeid erinavatest ülikoolidest, erinevatelt erialadelt.
6) Ning enamus meist on tegutsenud varasemalt juba mõnes teises noorteorganisatsioonis.
7) Me pakume võimalust juhtida suurprojekte, lüüa kaasa meeskonnatöös ning me kaasame kõiki oma liikmeid organisatsiooni strateegia planeerimisel.
8) Me usume, et talendid ei ole piiratud ressurss, meis kõigis on see olemas.
9) Me tegutseme selle nimel, et Tartust saaks maailma kõige arendavam keskkond noortele!