TUDENGIORGANISATSIOONIDE KOOSTÖÖVÕRGUSTIKU

Aastakonverents 2018

REGISTREERU

 

 

KONVERENTSIST

 

25. – 26. augustil toimub Voore puhkekeskuses Tartu tudengiorganisatsioonide koostöövõrgustiku aastakonverents, mille eesmärgiks on panna paika plaanid algavaks õppeaastaks ning koguda motivatsiooni uute seatud sihtide elluviimiseks.
Aastakonverentsil saab kahe päeva jooksul kuulata inspireerivaid esinejaid ning võtta osa elavatest raamatukogudest ja põnevatest töötubadest. Lisaks on võimalus tutvuda lähemalt teiste koostöövõrgustikku kuuluvate organisatsioonidega ning õhtusest programmist ei puudu ka saun ja muud toredad tegevused. Voorele sõidab korraldajate poolt organiseeritud buss, kuid soovi korral võib kohale tulla ka mõnel muul endale sobivamal viisil. Igast organisatsioonist saab osaleda kolm inimest, kes soovituslikult võiksid kuuluda juhatusse või on potentsiaalsed tulevased juhtkonna liikmed. Küsimuste korral võtta ühendust Aastakonverentsi peakorraldaja Kristel Jakobsoniga (kristeljakobson9@gmail). Samuti ärge unustage oma osalemisest märku anda Aastakonverentsi Facebooki ürituse all!

 

LOGISTIKA & REGISTREERIMINE

 

koht

Oma osalemise Aastakonverentsil palume registreerida siin. Registreerimine on avatud 16. augustini ning registreerimise kinnitab osalustasu maksmine hiljemalt 21. augustil.

Osalustasu on 1. augustini 17 eurot, mille palume kanda Tartu Ülikooli Üliõpilaskonna Sihtasutus arvele EE062200221016858737.
Alates 2. augustist on osalustasu 20 eurot.

REGISTREERU