TUDENGIORGANISATSIOONIDE KOOSTÖÖVÕRGUSTIKU

Aastakonverents 2017

REGISTREERU

 

KONVERENTSIST

19.08 – 20.08 toimub OLE ROHKEM koostöövõrgustiku Aastakonverents 2017. Taaskord on meie konverents suunatud koostöövõrgustiku liikmesorganisatsioonide juhatustele ja esindajatele. Peame oluliseks meie liikmesorganisatsioonide jätkusuutlikkust ning see sõltub suuresti sellest, kui motiveeritud ning milline ettevalmistus on juhatustel panustamaks organisatsioonide efektiivsesse arengusse.
Kahe päeva jooksul näeb erinevaid esinejaid, saab osa võtta elavast raamatukogust ja käia põnevates töötubades, et olla valmis uuel õppeaastal senisest veelgi tõhusamalt tegutsema. Lisaks motiveerimisele on sel korral konverentsil eesmärgiks panna paika meie koostöövõrgustiku aastaplaan ja üheskoos leida viisid, et sammuda kindlalt meie ühise visiooni suunas – et Tartu oleks maailma kõige arendavam koht tudengitele.
Kutsume osalema kõigi meie võrgustikuga liitunud organisatsioonide juhatusi või nende esindajaid. Kuna meie võrgustik on ajaga kasvanud, siis on ka kohtade arv piiratud ning igast organisatsioonist on võimalik osaleda kahel liikmel.
Saadame koos mööda meeleoluka, hariva ja inspireeriva nädalavahetuse Tartu kõige tegusamate ja tublimate noortega. Konverentsi korralduslike küsimustega palume pöörduda Aastakonverentsi meeskonnajuhi Kristel Jakobsoni poole (kristeljakobson9@gmail.com).

 

ESINEJAD

LOGISTIKA & REGISTREERIMINE

koht

Konverents toimub Jõgevamaal, Voore Puhkekeskuses. Osalustasu on 2. augustini 16 eurot, hiljem (alates 03.08.17) juba 20 eurot. Selles sisaldub nii majutus kui ka toitlustus. Kõikidele osalejatele on tagatud ka transport. Osalustasu palume kanda Tartu Ülikooli Üliõpilaskonna SA arvele EE062200221016858737 (Swedbank). Registreerumine on avatud 10. augustini. Registreerimise kinnitab osalustasu tasumine. Tasumise tähtaeg on 12. august.

REGISTREERU