MIDA ME TEEME?

Üliõpilaskonna sihtasutus loob OLE ROHKEM vaimu Tartus. Edendame mõtteviisi, et õige tudeng otsib alati viise kuidas areneda - olemaks homme parem kui täna. Et me ei kutsuks lihtsalt andekaid noori siia õppima, vaid et Tartust saaks koht, kus igaühe anded võiksid avalduda ning samm-sammult õitsele puhkeda.

Selleks näeme kõvasti vaeva, et viia OLE ROHKEM idee ja sõnum võimalikult paljude gümnasistide ning tudengiteni. Korraldame OLE ROHKEM tudengimessi, anname välja OLE ROHKEM ajakirja ning oleme toonud kokku koostöövõrgustiku, kuhu kuulub juba 50 erinevat Tartus tegutsevat noorteorganisatsiooni.

Samal ajal püüdleme selle poole, et iga huvitatud tudeng leiaks endale Tartus selle koha, kus ta just talle sobival viisil ning huvipakkuval teemal aktiivselt tegutseda saaks. Selleks arendame ja toetame Tartus tegutsevaid tudengeid koondavaid organisatsioone. Pakume oma programmide raames koolitusi, head nõu, toetavat kogukonda ning viime organisatsioonide juhid kokku konsultantidega, kes neid organisatsioonide arendamisel abistavad.

Unistame sellisest Tartust, mida teataks üle Eesti ja võib-olla isegi kogu maailma, kui seda üht kohta, kus avastada oma potentsiaal ning siis see ka täies mahus realiseerida. Et Tartu oleks parim koht kus käima tõmmata omaenda muusikafestival, erialane filmiring, maailmamuutev teadusprojekt või oma esimene ettevõte.

Seda unistust ei hoia me vaid endale - kutsume kõiki tudengeid, ettevõtteid ja asutusi kaasa sellele rännakule. OLE ROHKEM kogukond on alati avatud! Löö kaasa suurürituste korralduses, tule mentoriks mõnele noorele meeskonnajuhile või lihtsalt levita seda ideed. Ainult ühine tegutsemine saab meid päriselt viia sellise Tartuni, millest unistame.

MEIE PROJEKTID

OLE ROHKEM TUDENGIMESS

Võimaldame tudengitel tutvuda paljude erinevate noorteorganisatsioonidega, et kõik leiaksid endale just selle ühenduse, mille tegevus neid kõige rohkem kõnetab.

OLE ROHKEM AJAKIRI

Anname välja aktiivsete tudengite ajakirja, kus toome esile väljapaistvaid noori ning kus leidub kogemuslugusid organisatsiooni juhtimisest.

OLE ROHKEM AUHINNAD

Korraldame suurüritust, kus toome välja kõige ägedamad tudengid, noorteorganisatsioonid ning nende suurimad toetajad.

ARENGUPROGRAMM

Pakume organisatsioonidele toetavat keskkonda, koolitusi ning konsultanti, kes neid organisatsiooni arengus suunab.

KOOSTÖÖVÕRGUSTIK

Veame eest Tartu tudengiorganisatsioonide koostöövõrgustikku, millega on praeguseks liitunud juba 50 erinevat organisatsiooni.

AASTAKONVERENTS

Korraldame koostöövõrgustiku liikmetele suunatud konverentsi, kus tugevdame omavahelist koostööd, kuulame inspireerivaid esinejaid ning arendame võrgustikku.

ÜHISVÄRBAMINE

Oleme loonud andmebaasi, kuhu kuulub üle 50 erineva organisatsiooni ning millega võivad kõik meie kodulehel tutvuda.

sTARTUp day

Oleme koostööpartneriks Eesti suurimal ärifestivalil.

MILLISED ME OLEME?

  • Me tegutseme selle nimel, et Tartust saaks maailma kõige arendavam keskkond noortele!
  • Me pakume võimalust juhtida suurprojekte, lüüa kaasa meeskonnatöös ning me kaasame kõiki oma liikmeid organisatsiooni strateegia planeerimisel.
  • Me usume, et talendid ei ole piiratud ressurss - igaühes on potentsiaal saada paremaks.
  • Meie organisatsioonis on koos väga kirju seltskond. Meil on liikmeid erinavatest ülikoolidest, erinevatelt erialadelt. Ning enamus meist on tegutsenud varasemalt juba mõnes teises noorteorganisatsioonis.
  • Me leiame vähemalt kord kuus aega, et KÕIK KOOS kokku tulla. Me kas harime end erinevatel teemadel, mängime lauamänge, vaatame filme või veedame mõnel muul toredal viisil teineteise seltsis aega.
  • Meid inspireerivad superkangelased. Arutelud Marveli ja DC filmide teemadel on garanteeritud.
  • Me vallandame oma loovust aeg-ajalt LEGO-dega ning meie kontoris on kõikidel liikmetel oma LEGO-mehike.
  • Meie kontor asub TÜ raamatukogus ehk me asetseme kesklinnas. Väga heal kaugusel praktiliselt kõigest.

KEDA ME OTSIME?

Üliõpilaskonna sihtasutuse meeskonna moodustavad üle 40 vabatahtliku, kes on jagunenud projektide ja funktsioonide vahel (personal, kommunikatsioon, sponsorid jms). Oleme kompaktne, omalaadse organisatsioonikultuuriga, kiirelt arenev organisatsioon.

OLE ROHKEM TUDENGIMESS

Meeskonna juht ja liikmed.

OLE ROHKEM AUHINNAD

Meeskonna juht ja liikmed.

KOOSTÖÖVÕRGUSTIK

Meeskonna liikmed.

PARTNERLUSSUHTED

Meeskonna liikmed.

PERSONAL

Meeskonna liikmed.

KOMMUNIKATSIOON

Meeskonna liikmed.

ARENGUPROGRAMM

Meeskonna liikmed.

OLE ROHKEM AJAKIRI

Keeletoimetaja, küljendaja ning fotograaf.

TAHAD KAASA LÜÜA?

kohtMeie juures saab töötada koos Tartu kõige ägedamate noorte eestvedajatega, kes on varasemalt juhtinud teisi organisatsioone ning kellelt on palju õppida. Huvi korral saada meile oma CV ja mõni lõik oma motivatsiooni kohta (maksimaalselt pool A4) hiljemalt 24.09.2018. Sel sügisel toimub meil infoõhtu 17.09 algusega 18.00 ÜKSA kontoris TÜ raamatukogus.KANDIDEERI TÄNA