TÜ MAT-INF tudengiselts

Me oleme matemaatika, matemaatilise statistika ja informaatika tudengeid ühendav erialaselts, mis tegutseb aktiivselt endise matemaatika-informaatika teaduskonna tudengite argipäeva elavdamise ja heaolu tagamisega. Just meie seisame selle eest, et ülikool ja reaalteaduste õppimine oleks midagi enamat kui ainult faktide omandamine.

Oleme seltsi kogunud oma õppehoone kõige aktiivsemad inimesed. Meie seast leiad head sõbrad ja abivalmid tiimikaaslased, kellega koos palju lahedat korda saata.

MAT-INF tudengiseltsiga ootame liituma tegusaid tudengeid, kes õpivad mõnda eelnimetatud erialadest pea- või kõrvalerialana või tunnevad suurt huvi reaalvaldkonna vastu.

IVARI KOGEMUSLUGU

Kui poolteist aastat tagasi kuulsin initsiatiivist hakata teaduskonna tudengiseltsi looma, tahtsin kohe käe külge panna. Kuigi tudengivaimust pole meil kunagi puudust tulnud, on alati kasulik olla organiseeritud – nii saab rohkem inimesi kaasata ja rohkem tehtud. MITSi liikmena saad valida omale täpselt sellise tegevusala ja sellised kohustused, nagu ise soovid. Sellest hoolimata aga võid käia kohal ka teiste töörühmade kokkusaamistel ning olla nõu ja jõuga abiks paljudel ettevõtmistel… neid tegevusi jätkub alates rebastepeo korraldamisest kuni puhkeruumide ja siseTV ülesseadmiseni.

Olen isegi viimase aasta jooksul üsna mitme ülesande kallal kätt proovinud. Lõpuks jäin püsima siseürituste rühmas, mille eestvedajaks olnud alates märtsist. Kõige toredam selle kogemuse juures on näha innukaid noori, kel on arvukalt häid ideid ja tohutult motivatsiooni oma kaastudengite elu huvitavamaks teha.

Enda jaoks olen leidnud MITSist palju uusi sõpru, kellega suhtlemine ei ole piirdunud vaid seltsi tegemistega. Samuti olen saanud end proovile panna mitme uue väljakutsega, millest üheks meeldejäävamaks sai moderaatori roll sündmusel “teeõhtu õppejõuga”.

Ootan huviga algavat aastat ja uusi liikmeid. Kui Sul on MAT-INF teaduskonda aeg-ajalt asja, siis kindlasti märkad mõnd meie korraldatud üritust või satud mõnele me peole. 🙂

UURI LIITUMISE KOHTA

INFOÕHTUD: