Microsoft User Group

Microsoft User Groupist tulevad tipptegijad, kes viivad Eestit IT maailmakaardil aina kõrgemale!

MUG.ee ehk Microsoft User Group Estonia on aktiivseid tehnoloogiahuvilisi noori ning Microsofti ühendav organisatsioon neile, kes tahavad end kursis hoida tehnoloogiamaailmas toimuvaga. Teadmisi ja kogemusi jagame regulaarselt toimuvatel kommuuniõhtutel nii Tallinnas kui Tartus. Lisaks korraldame avalikke tehnoloogiaseminare ja tegeleme teiste põnevate projektidega. Kõik meie kasutajagrupi korraldatavad sündmused on avalikud ja tasuta – oodatud on kõik huvilised.

2004. aastal loodud organisatsioon annab tehnoloogiahuvilistele aktiivsetele noortele võimaluse luua tutvusi IT-spetsialistidega, osaleda koolitustel ja korraldada üritusi koostöös Microsoftiga. MUGi liikmed on ennekõike entusiastlikud noored, kes soovivad end kursis hoida tehnoloogiamaailmas toimuvaga. Kommuun tegutseb nii Tallinnas kui Tartus. Meie põhitegevuseks on kommuuniõhtud, kus esinevad erinevad väliskülalised ja kommuuni liikmed ise mõne huvitava seadme või tarkvara tutvustamisega. Lisaks sellele toimuvad firmakülastused, mille käigus saab iga huviline võimaluse vaadata IT-firmade telgitagustesse ja küsida küsimusi sealsetelt töötajatelt. Nagu iga kommuuni puhul, on ka meie põhiväärtuseks kommuuni liikmed. Selleks, et liikmed end hästi tunneks ja teostada saaks, pakub Microsoft meile tarkvaravõimalusi Dreamspark Premium kontode näol.

Visioon

MUG loob vundamendi tulevastele (tipp)tegijatele, kes Eestit IT-kaardil aina kõrgemale viivad.
– Üheskoos loome väljavaated ja võimalused edasi arenemiseks
– Aktiivseid inimesi kaasates viime Eestit IT-valdkonnas maailmakaardil aina edasi

Missioon

Tihe koostöö Microsoftiga annab aktiivsetele noortele võimaluse luua kontaktvõrgustik IT-ala professionaalidega ning ennast ja oma teadmisi proovile panna, osaledes projektides ja organiseerides erinevaid üritusi.