Noorte Põllumeeste Klubi

INFOÕHTUD:

soon™

ORGANISATSIOONIST

Tähed N, P ja K sümboliseerivad nii kolme olulisemat taimetoiteelementi kui ka Noorte Põllumeeste Klubi, mis on asutatud 1979. aastal ning taas asutatud 2012. aastal. Klubi peamiseks eesmärgiks on tuua igale õpilasele maaelu veidi lähemale ja tutvustada toidutoomist ka väljapoole.
Lisaks oleme ka sild tudengite ja ettevõtete vahel, „Kuna koos jõuame rohkem ja kaugemale´´. Korraldame mitmeid koolitusi, kus arendame vajalikke erialaseid oskuseid ja vahetame teadmisi. Regulaarselt leiavad aset vestlusõhtud, kus arutame tipptegijatega erialaselt tähtsaid teemasid. Läbi meie klubi teostame teooriat ja praktika käsikäes, nagu muiste.

Meie eesmärk pole lihtsalt istuda ja koos aega viita, me oleme võtnud südameasjaks maaelu arendamise ja seda teha läbi NPK on meie arust kõige õigem. Tõnu Post (Aasta Põllumees 2013) on kirjeldanud meie klubi järgnevalt: „Võimalus silmaringi avardamiseks, suhtlusringi laiendamiseks ja tekib ka parem ettekujutus tänapäevasest põllumajanduslikust ettevõtlusest.” Meie arust ütleb see kõik, miks peaks just meiega liituma.

Liikmeks on oodatud kõik tudengid, kellel on soov suurendada oma teadmiste baasi just põllumajanduse osas ja teada saada, kuidas toit päriselt lauale saab!

OLE ROHKEM.