Üliõpilaskonna sihtasutus

Teeme Tartust maailma kõige arendavama keskkonna noortele

MIDA ME TEEME?

Üliõpilaskonna sihtasutus loob OLE ROHKEM vaimu Tartus. Edendame mõtteviisi, et õige tudeng otsib alati viise kuidas areneda – olemaks homme parem kui täna. Et me ei kutsuks lihtsalt andekaid noori siia õppima, vaid et Tartust saaks koht, kus igaühe anded võiksid avalduda ning samm-sammult õitsele puhkeda.

Selleks näeme kõvasti vaeva, et viia OLE ROHKEM idee ja sõnum võimalikult paljude gümnasistide ning tudengiteni – ülelinnaliste ürituste nagu Rebasenädal või Karjääripäev, OLE ROHKEM ajakirja ning erinevate kampaaniate kaudu.

Samal ajal püüdleme selle poole, et iga huvitatud tudeng leiaks endale Tartus selle koha, kus ta just talle sobival viisil ning huvipakkuval teemal aktiivselt tegutseda saaks. Selleks arendame ja toetame Tartus tegutsevaid tudengeid koondavaid organisatsioone. Pakume oma programmide raames koolitusi, head nõu, toetavat kogukonda ning võimalusel ka veidi rahastust.

Unistame sellisest Tartust, mida teataks üle Eesti ja võib-olla isegi kogu maailma, kui seda üht kohta, kus avastada oma potentsiaal ning siis see ka täies mahus välja arendada. Et Tartu oleks parim koht kus käima tõmmata omaenda muusikafestival, erialane filmiring, maailmamuutev teadusprojekt või oma esimene ettevõte.

Seda unistust ei hoia me vaid endale – kutsume kõiki tudengeid, ettevõtteid ja asutusi kaasa sellele rännakule. OLE ROHKEM kogukond on alati avatud! Löö kaasa suurürituste korralduses, tule mentoriks mõnele noorele meeskonnajuhile või lihtsalt levita seda ideed. Ainult ühine tegutsemine saab meid päriselt viia sellise Tartuni, millest unistame.

MEIE TEGEVUSED

TUDENGIPÄEVAD

Aitame Kultuuriklubil sügiseseid tudengipäevasid korraldada – tutvustame organisatsioone ja muud arendavat.

KARJÄÄRIPÄEV

Viime omavahel kokku tudengid ning potentsiaalsed tööandjad ja praktikavõimaluste pakkujad.


ORGANISATSIOONIDE KOOSTÖÖVÕRGUSTIK

Veame eest koostöövõrgustiku tööd, kuhu kuulub 43 erinevat Tartu tudegiorganisatsiooni, kellega koos arendame Tartu tudengikeskkonda.

ÖÖRAAMATUKOGU

Hoiame sesside ajal raamatukogu kauem lahti ning värskendame õppimise kõrvalt tudengite keha ja vaimu.

OLE ROHKEM AJAKIRI

Anname välja Tartu aktiivsete noorte ajakirja, kus toome esile silmapaistvaid noori, organisatsioone ja tegevusi Tartus.


ARENGUPROGRAMM

Pakume organisatsioonidele rahalist tuge, koolitusi, nõustamist ning toetavat kogukonda.


OLE ROHKEM KONVERENTS

Toome kogu OLE ROHKEM kogukonna kokku, et koos plaane teha, kuulata Eesti põnevamaid eestvedajaid ning võrgustikku arendada.


MUUD PROJEKTID

Korraldame Tudengimessi, veame organisatsioonide ühist värbamist ja teeme palju muud põnevat.

MEIE JUHATUS

MIRELL PROSA

Tegevjuht, partnerlussuhete juht, juhatuse liige mirellprosa@gmail.com

KATRIN TIIRMAN

Finantsjuht, juhatuse liige katrin.tiirman@gmail.com

ELINOR ÕUNAP

Personalijuht elinorounap@gmail.com

REELIKA ALUNURM

Nõukogu esimees, organisatsioonide arendamise koordinaator alunurm.reelika@gmail.com

KAROLI NOOR

Kommunikatsioonijuht, karolinoor@gmail.com

RIIN TEUGIJAS

Ürituskorralduse juht, riin.teugijas@gmail.com

MARTIN NOORKÕIV

Juhatuse nõunik, noorkoiv.martin@gmail.comPARTNERID

PÕHIPARTNERID:

TOETAJAD:


TAHAD KAASA LÜÜA?

koht

Meie juures töötades saad aidata kaasa sellele, et Tartu oleks maailma kõige arendavam keskkond noortele. Toetame ja arendame Tartus tegutsevaid tudengeid koondavaid organisatsioone ning suuname tudengeid erinevate organisatsioonidega liituma. Meie juures on võimalik saada näiteks ürituste korraldamise, ajakirja väljaandmise ning organisatsiooni strateegilise juhtimise kogemust.

Iga liige saab meiega liitudes valida endale sobiva ettevõtmise ning meelepärase rolli. Sihtasutuse põhikirja, majandusaasta aruannete ning muude dokumentidega on võimalik tutvuda siin.

VÕTA ÜHENDUST