Teeme Tartust maailma kõige arendavama keskkonna noortele

Üliõpilaskonna sihtasutus loob OLE ROHKEM vaimu Tartus. Edendame mõtteviisi, et õige tudeng otsib alati viise kuidas areneda - olemaks homme parem kui täna. Et me ei kutsuks lihtsalt andekaid noori siia õppima, vaid et Tartust saaks koht, kus igaühe anded võiksid avalduda ning samm-sammult õitsele puhkeda.

Selleks näeme kõvasti vaeva, et viia OLE ROHKEM idee ja sõnum võimalikult paljude gümnasistide ning tudengiteni. Korraldame OLE ROHKEM tudengimessi, anname välja OLE ROHKEM ajakirja ning oleme toonud kokku koostöövõrgustiku, kuhu kuulub juba 50 erinevat Tartus tegutsevat noorteorganisatsiooni.

Samal ajal püüdleme selle poole, et iga huvitatud tudeng leiaks endale Tartus selle koha, kus ta just talle sobival viisil ning huvipakkuval teemal aktiivselt tegutseda saaks. Selleks arendame ja toetame Tartus tegutsevaid tudengeid koondavaid organisatsioone. Pakume oma programmide raames koolitusi, head nõu, toetavat kogukonda ning viime organisatsioonide juhid kokku konsultantidega, kes neid organisatsioonide arendamisel abistavad.

Unistame sellisest Tartust, mida teataks üle Eesti ja võib-olla isegi kogu maailma, kui seda üht kohta, kus avastada oma potentsiaal ning siis see ka täies mahus realiseerida. Et Tartu oleks parim koht kus käima tõmmata omaenda muusikafestival, erialane filmiring, maailmamuutev teadusprojekt või oma esimene ettevõte.

Seda unistust ei hoia me vaid endale - kutsume kõiki tudengeid, ettevõtteid ja asutusi kaasa sellele rännakule. OLE ROHKEM kogukond on alati avatud! Löö kaasa suurürituste korralduses, tule mentoriks mõnele noorele meeskonnajuhile või lihtsalt levita seda ideed. Ainult ühine tegutsemine saab meid päriselt viia sellise Tartuni, millest unistame.

MEIE PROJEKTID

OLE ROHKEM TUDENGIMESS

Võimaldame tudengitel tutvuda paljude erinevate noorteorganisatsioonidega, et kõik leiaksid endale just selle ühenduse, mille tegevus neid kõige rohkem kõnetab.

OLE ROHKEM AJAKIRI

Anname välja aktiivsete tudengite ajakirja, kus toome esile väljapaistvaid noori ning kus leidub kogemuslugusid organisatsiooni juhtimisest.

OLE ROHKEM AUHINNAD

Korraldame suurüritust, kus toome välja kõige ägedamad tudengid, noorteorganisatsioonid ning nende suurimad toetajad.

ARENGUPROGRAMM

Pakume organisatsioonidele toetavat keskkonda, koolitusi ning konsultanti, kes neid organisatsiooni arengus suunab.

KOOSTÖÖVÕRGUSTIK

Veame eest Tartu tudengiorganisatsioonide koostöövõrgustikku, millega on praeguseks liitunud juba 50 erinevat organisatsiooni.

AASTAKONVERENTS

Korraldame koostöövõrgustiku liikmetele suunatud konverentsi, kus tugevdame omavahelist koostööd, kuulame inspireerivaid esinejaid ning arendame võrgustikku.

ÜHISVÄRBAMINE

Oleme loonud andmebaasi, kuhu kuulub üle 50 erineva organisatsiooni ning millega võivad kõik meie kodulehel tutvuda.

sTARTUp day

Oleme koostööpartneriks Eesti suurimal ärifestivalil.

MEIE TIIM

SIGRID MÖLDER

Personalijuht, sigrid@olerohkem.ee

JOANNA KURVITS

Tegevjuht,
juhatuse liige, joanna@olerohkem.ee

KERLI REINTAMM

Kommunikatsioonijuht, kerli@olerohkem.ee

ANNA REHEMA

Partnerlusjuht, anna@olerohkem.ee

KRISTEL JAKOBSON

Võrgustiku sisekommunikatsiooni juht, kristel@olerohkem.ee

NÕUKOGU

ÜKSA strateegilisi valikuid suunab vabatahtlikest koosnev nõukogu. Iga 5 aasta tagant valib lõpetav nõukogu uued nõukogu liikmed (va määratud liikmed).

MART NOORMA

TRIIN VIHALEMM

ANDRES KUUSIK

REELIKA ALUNURM

HELEN KALBERG

MARTIN NOORKÕIV

PARTNERID

TOETAJAD:


TAHAD KAASA LÜÜA?

kohtMeie juures töötades saad aidata kaasa sellele, et Tartu oleks maailma kõige arendavam keskkond noortele. Toetame ja arendame Tartus tegutsevaid tudengeid koondavaid organisatsioone ning suuname tudengeid erinevate organisatsioonidega liituma. Meie juures on võimalik saada näiteks ürituste korraldamise, ajakirja väljaandmise ning organisatsiooni strateegilise juhtimise kogemust.

Iga liige saab meiega liitudes valida endale sobiva ettevõtmise ning meelepärase rolli.

KANDIDEERI TÄNA