OLE ROHKEM.

AUHINNAD

OLE ROHKEM. Auhinnad on sündinud tudengite ja tudengiorganisatsioonide tunnustamine ühiskonna arendamisel tehtud töö eest, mis kulmineerub kevadel piduliku auhinnatseremooniaga. Lisaks soovime esile tuua isikuid ja organisatsioone, kes on silmapaistvalt toetanud tudengeid, tudengiorganisatsioone ja nende algatusi. OLE ROHKEM. Auhindu antakse seitsmes kategoorias. OLE ROHKEM. Auhindade võitjad valivad OLE ROHKEM. Koostöövõrgustiku liikmesorganisatsioonid koos valimiskomisjoniga.

OLE ROHKEM. Auhinnad on ellukutsutud Tartu Tudengiorganisatsioonide Koostöövõrgustiku poolt, Üliõpilaskonna Sihtasutuse eestvedamisel.

OLE ROHKEM.

AUHINNAD

2023

18. mai V konverentsikeskuses

Eesti Õigusteaduse Üliõpilaste Liit
EÕÜL-i eesmärk on tuua praktilist õigusteadust juuratudengitele lähemale. Seda eesmärki aitas täita näiteks virtuaalne praktikakonkurss, mille korraldasime koostöös advokaadibürooga LMP. Aasta jooksul toimus ka mitu foorumlauda erinevatel teemadel koostöös mitmete advokaadibüroodega. Aasta edukaimaks ürituseks oli õigusteaduskonna esmakursuslaste pidulik vandeandmisõhtu JuRistimine 2020, kuhu tuli kohale üle 140 registreeritu. Samuti korraldati mitmeid siseüritusi, näiteks liidu suvepäev, tutvumisõhtu, ühine uisutamine ja matkapäev.