OLE ROHKEM.

Aastakonverents

MIKS OSALEDA

Suve kõige inspireerivam nädalavahetus!

Hoog sisse

OLE ROHKEM. konverents on parim koht, kus uueks hooajaks oma tiimiga hoogu võtta ja asjad käima panna. Konverentsil jääb aega oma tiimiga plaanide tegemiseks, saunaõhtuks ja uute ideede genereerimiseks!

Palju targemaks

Meie esinejad, koolitused ja töötoad annavad uusi ideid, praktilisi oskuseid ja meetodeid ning võimaldavad paljut ka kohe ära proovida oma organisatsiooni jaoks.

Mõnus kogukond

Konverentsil osalevad Tartu tudengiorganisatsioonide võrgustiku kõige aktiivsemad liikmed, kellega koos saab terve aasta jooksul asju ette võtta ja koostööd teha!

REGISTREERUMINE ON SULETUD!

2022 AASTAKONVERENTSI EVENT

OSALEJAD ÜTLEVAD

"Minu meelest oli korraldus ja korraldajad fantastilised! Väga äge asukoht, toredad osalejad ja esinejad, väga vaba ja toetav keskkond."
aastakonverents 2022 osaleja
"2018. aasta OLE ROHKEM. Aastakonverents oli vaieldamatult minu tolle suve üks tippsündmusi. Kahe päeva jooksul sain põhjaliku ülevaate OLE ROHKEM. Koostöövõrgustiku üleüldisest toimimisest ning tutvusin lähemalt teiste tudengiorganisatsioonide juhtidega. Viimastega võid õppeaasta jooksul küll päris tihti kokku puutuda, olgu selleks siis Ümarlauad või Arenguprogramm, kuid ainult Aastakonverentsil on sul võimalik teada saada, kuidas sündis ühe organisatsiooni logo ning millise rakenduse on keegi leidnud OLE ROHKEM. Rebasekottidest saadud kondoomidele.