MIKS OSALEDA

Suve kõige inspireerivam nädalavahetus!

Hoog sisse

OLE ROHKEM. konverents on parim koht, kus uueks hooajaks oma tiimiga hoogu võtta ja asjad käima panna. Konverentsil jääb aega oma tiimiga plaanide tegemiseks, saunaõhtuks ja uute ideede genereerimiseks!

Palju targemaks

Meie esinejad, koolitused ja töötoad annavad uusi ideid, praktilisi oskuseid ja meetodeid ning võimaldavad paljut ka kohe ära proovida oma organisatsiooni jaoks.

Mõnus kogukond

Konverentsil osalevad Tartu tudengiorganisatsioonide võrgustiku kõige aktiivsemad liikmed, kellega koos saab terve aasta jooksul asju ette võtta ja koostööd teha!

ESINEJAD

Maiu Lauring

Maiu on ennekõike tuntud Arvamusfestivali eestvedajana, kuid lisaks sellel on ta ka SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital nõukogu esimees ning analüütiku rollis mitmetes kodanikuühiskonna uuringutes

Mart Lättekivi

Mart on aastaid löönud kaasa ärifestivali sTARTUp Day korraldamises, mis nõuab palju suhtlemist erinevate organisatsioonide ning inimestega. 

REGISTREERIMINE

Oma osalemise Aastakonverentsil palume registreerida vormis. Registreerimine on avatud 18. augustini ning registreerimise kinnitab osalustasu maksmine hiljemalt 20. augustil. Osalustasu palume kanda Üliõpilaskonna Sihtasutuse arvele EE062200221016858737.

5€

Kuni 01.08.2019

  • Konverentsi sisu
  • Söök, jook, snäkid
  • Materjalid
  • Õhtused peod jm

7€

Alates 02.08.2019

  • Konverentsi sisu
  • Söök, jook, snäkid
  • Materjalid
  • Õhtused peod jm

OSALEJAD ÜTLEVAD

"Ma pole nii hästi korraldatud üritust näinud mitte kunagi oma elu jooksul"
Peakorraldaja
"2018. aasta OLE ROHKEM. Aastakonverents oli vaieldamatult minu tolle suve üks tippsündmusi. Kahe päeva jooksul sain põhjaliku ülevaate OLE ROHKEM. Koostöövõrgustiku üleüldisest toimimisest ning tutvusin lähemalt teiste tudengiorganisatsioonide juhtidega. Viimastega võid õppeaasta jooksul küll päris tihti kokku puutuda, olgu selleks siis Ümarlauad või Arenguprogramm, kuid ainult Aastakonverentsil on sul võimalik teada saada, kuidas sündis ühe organisatsiooni logo ning millise rakenduse on keegi leidnud OLE ROHKEM. Rebasekottidest saadud kondoomidele.
Kerli Reintamm
"Nii palju laialt mõtlevaid inimesi Sa kuskilt mujalt ei leia!"
Kristel Jakobson
"OLE ROHKEM. Aastakonverentsilt saadud ind olla rohkem kestab terve aasta (kuni järgmise konverentsini) ning usun, et ei ole paremat viisi alustada uut hooaega kõva pauguga. 10/10""
Anonüümne

KKK

9.30 stardib Vanemuise peamaja eest kõigi osalejate jaoks tellitud buss, mis viib Kopra tallu kohale ning toob järgmise päeva õhtul ka samasse kohta tagasi. 

Juhul kui soovid ise autoga kohale tulla, siis võta suund Viljandimaa poole ning sisesta GPSi Tuhalaane küla, Kopra talu. 


Igale osalejale on tagatud koht ühes Kopra talu tubadest. Magamiskotti ja madratsit pole vaja samuti kaasa võtta, sest loomulikult on kõigi jaoks olemas ka oma voodikoht toas. Tubadesse jaotamine toimub konverentsi alguses kohapeal. 

Hea tuju ja palju motivatsiooni. 🙂 

Iseenesest riietuge ilmale vastavalt. Võtge kaasa asjad sauna/ujumise jaoks ning hambahari ja hambapasta.