aastakonverentsstock

MIKS OSALEDA

Suve kõige inspireerivam nädalavahetus!

Hoog sisse

OLE ROHKEM. konverents on parim koht, kus uueks hooajaks oma tiimiga hoogu võtta ja asjad käima panna. Konverentsil jääb aega oma tiimiga plaanide tegemiseks, saunaõhtuks ja uute ideede genereerimiseks!

Palju targemaks

Meie esinejad, koolitused ja töötoad annavad uusi ideid, praktilisi oskuseid ja meetodeid ning võimaldavad paljut ka kohe ära proovida oma organisatsiooni jaoks.

Mõnus kogukond

Konverentsil osalevad Tartu tudengiorganisatsioonide võrgustiku kõige aktiivsemad liikmed, kellega koos saab terve aasta jooksul asju ette võtta ja koostööd teha!

REGISTREERIMINE ON HETKEL SULETUD.

2020 AASTAKONVERENTSI EVENT

OSALEJAD ÜTLEVAD

"Ma pole nii hästi korraldatud üritust näinud mitte kunagi oma elu jooksul"
Peakorraldaja
"2018. aasta OLE ROHKEM. Aastakonverents oli vaieldamatult minu tolle suve üks tippsündmusi. Kahe päeva jooksul sain põhjaliku ülevaate OLE ROHKEM. Koostöövõrgustiku üleüldisest toimimisest ning tutvusin lähemalt teiste tudengiorganisatsioonide juhtidega. Viimastega võid õppeaasta jooksul küll päris tihti kokku puutuda, olgu selleks siis Ümarlauad või Arenguprogramm, kuid ainult Aastakonverentsil on sul võimalik teada saada, kuidas sündis ühe organisatsiooni logo ning millise rakenduse on keegi leidnud OLE ROHKEM. Rebasekottidest saadud kondoomidele.
Kerli Reintamm
"Nii palju laialt mõtlevaid inimesi Sa kuskilt mujalt ei leia!"
Kristel Jakobson
"OLE ROHKEM. Aastakonverentsilt saadud ind olla rohkem kestab terve aasta (kuni järgmise konverentsini) ning usun, et ei ole paremat viisi alustada uut hooaega kõva pauguga. 10/10""
Anonüümne

OLE ROHKEM. Aastakonverents 2020 sponsorid