VÕRGUSTIKUST

Edendame üheskoos mõtteviisi, et õige tudeng otsib alati viise kuidas areneda - olemaks homme parem kui täna. Et me ei kutsuks lihtsalt andekaid noori siia õppima, vaid et Tartust saaks koht, kus igaühe anded võiksid avalduda ning samm-sammult õitsele puhkeda.

Püüdleme selle poole, et iga huvitatud tudeng leiaks endale Tartus selle koha, kus ta just talle sobival viisil ning huvipakkuval teemal aktiivselt tegutseda saaks.

Sellepärast on mitukümmend Tartu tudengiorganisatsiooni asunud käima koos, jagamas omavahel häid kogemusi ning tegemas koostööd. Selleks kohtusime 2015 aasta sügisel Tartu Tudengiorganisatsioonide Aastakohtumisel (TTA), aasta jooksul kohtume ümarlaudadel, sügiseti tudengiorganisatsioonide tunnustusüritust. Osalema on oodatud kõik Tartu tudengiorganisatsioonid, kes on huvitatud koos mõtlemisest, arutelust ning ka praktiliste tegevuste ühisest elluviimisest.

Koostöövõrgustiku visiooniks on, et Tartu oleks maailma kõige arendavam koht tudengite jaoks. Seda eesmärki saavutame läbi ühtse, jätkusuutliku ja tugeva tudengiorganisatsioonide kogukonna, mille iga liige panustab Tartu tudengikeskkonna arendamisesse. Koostöövõrgustiku toimimise kokkuleppega on võimalik tutvuda SIIN.

Küsimustega saab pöörduda koostöövõrgustikku haldava töögrupi poole ametliku meili vahendusel koostoovorgustik@gmail.com või Üliõpilaskonna Sihtasutuse võrgustiku sisekommunikatsiooni juhi Kristel Jakobsoni poole kirjutades meilile kristeljakobson9@gmail.com.

MIDA KOOS TEEME?

OLE ROHKEM TUDENGIMESS

Võimaldame tudengitel tutvuda paljude erinevate noorteorganisatsioonidega, et kõik leiaksid endale just selle ühenduse, mille tegevus neid kõige rohkem kõnetab.

OLE ROHKEM AUHINNAD

Korraldame suurüritust, kus toome välja kõige ägedamad tudengid, noorteorganisatsioonid ning nende suurimad toetajad.

AASTAKONVERENTS

Korraldame koostöövõrgustiku liikmetele suunatud konverentsi, kus tugevdame omavahelist koostööd, kuulame inspireerivaid esinejaid ning arendame võrgustikku.

ÜHISVÄRBAMINE

Oleme loonud andmebaasi, kuhu kuulub üle 50 erineva organisatsiooni ning millega võivad kõik meie kodulehel tutvuda.

VÕRGUSTIKU EESTVEDAJA:

TOETAJAD:

TAHAD KAASA LÜÜA?

kohtVõrgustikku on oodatud osalema kõik Tartu tudengiorganisatsioonid.* Selleks peab osaleda sooviv organisatsioon valima enda seast esindaja, kes võrgustiku kohtumistel osaleb ning panema ta kirja järgmises veebivormis:

* va poliitilised, usulised ja ärilistel eesmärkidel tegutsevad organisatsioonid ning huvialaringid (nt laulukoorid, tantsuringid). LIITU VÕRGUSTIKUGA