MIS ON

OLE ROHKEM.?

OLE ROHKEM. on bränd, mille alla koonduvad aktiivsed Tartu tudengiorganisatsioonid. Aktiivseid organisatsioone ühendab visioon teha Tartust tudengite Silicon Valley, muuta Tartu maailma kõige arendavamaks keskkonnaks noortele. Visiooni poole pürgimiseks moodustavad aktiivsed organisatsioonid ka koostöövõrgustiku, et inspiratsiooni ammutada, üksteist toetada ja koos Tartu tudengitele lahedaid võimalusi genereerida.

Inimene areneb läbi kogemuste. Läbi eksimiste, kaotuste ja võitude. OLE ROHKEM. brändi alla kuuluvad tudengiorganisatsioonid on kindlad, et kahtlemata on akadeemiline õppimine oluline, kuid ainult sellest ei piisa, et saada parimaks versiooniks iseendast. Vaja on teoreetilised teadmised praktikas ellu viia ning arendada ka neid oskusi iseenda juures, mida ülikoolipingist ei leia. 

OLE ROHKEM. Koostöövõrgustikuga usume, et tudengile on tudengiorganisatsioonis tegutsemine üks parimaid võimalusi arenemiseks: see on võimalus tutvuda sarnaseid väärtusi kandvate inimestega, leida lähedasi sõpru kogu eluks ning arendada turvalises keskkonnas oma erialaseid oskusi – strateegiate loomest selle mõõtmiseni, taskuhäälingute läbiviimisest ürituste korraldamiseni, sotsiaalmeedia sisuloomest avaliku esinemise ja organisatsiooni juhtimiseni. 

Seega on iga inimene, kes mõnda aktiivsesse tudengiorganisatsiooni kuulub, osa kogukonnast, mille eesmärgiks on tudengiorganisatsioonide arendamise läbi muuta Tartu maailma kõige arendavamaks keskkonnaks noortele. 

Usume, et kaotada pole midagi, kuid võita on palju: sõbrad, kogemused, võimalused. Et neist võimalustest osa saada, soovitame julgelt septembri alguses külastada OLE ROHKEM. Tudengimessi, rääkida sõpradega, kes juba organisatsioonides tegutsevad, ning sügisel ja kevadel organisatsioonide infoõhtutele lihtsalt kohale minna! Tartu linna üle kuuekümne aktiivse organisatsiooni seast leiab omale sobiva igaüks.

Meie sõnum on suunatud kõigile üliõpilastele: “OLE ROHKEM. kui lihtsalt tudeng, liitu tudengiorganisatsiooniga!”