Alustab olerohkem.ee portaal

Tere tulemast OLE ROHKEM portaali! Siit saab tudeng leida endale ülikooliajaks hea organisatsiooni kus omandada praktilisi kogemusi. Tudengiorganisatsioon leiab erinevaid toetusmehhanisme, mis aitavad organisatsioonil areneda ja teha rohkem. Lisaks OLE ROHKEM ajakirja veebiväljaanne ning tulevikus palju muud põnevat!

OLE ROHKEM on Tartu Ülikooli üliõpilaskonna sihtasutuse poolt veetud liikumine

OLE ROHKEM on Tartu Ülikooli üliõpilaskonna sihtasutuse poolt veetud liikumine, mille eesmärgiks on aidata võimalikult paljudel tudengitel leida arendavaid kogemusi ja motivatsiooni maailma muutmiseks.

OLE ROHKEM ei ole lihtsalt hüüdlause – selle taga on suurem idee sellest, et õige tudeng ei ole mitte see, kes libistab murul õlut ja püüab minimaalse pingutusega läbi vedada, vaid see, kes püüdleb rohkema poole. See, kes püüab õppida mõtestatult ja aru saada. Kes kujundab teadlikult oma arengut, omandab praktilisi oskusi, paneb end ülikooliajal proovile erinevates organisatsioonides ja projektides. Ning see tudeng, kes ei püüdle mitte lihtsalt lõpetamisjärgselt soojale kohale tööle saada, vaid otsib võimalust muuta maailma. Proovib leida seoseid oma kitsama valdkonna ja reaalsete ühiskonna väljakutsete vahel – olgu see õigusemõistmine, ettevõtlus, roheline tehnoloogia, demokraatia arendamine, efektiivsem riigihaldus, kliimamuutuste vältimine või miski muu.

OLE ROHKEM tegevuste vedamise eest vastutab Tartu Ülikooli üliõpilaskonna aseesimees Mirell Prosa (mirellprosa@gmail.com).

.