Eesti Maastikuarhitektuuri Üliõpilaste Selts

Eesti Maastikuarhitektuuri Üliõpilaste Selts

Eesti Maastikuarhitektuuri Üliõpilaste Selts (EMÜS) on 1999. aastal loodud mittetulundusühing. Selts ühendab Eesti maastikuarhitektuuri tudengeid, kel on võimalus kaasa rääkida oma eriala edendamises ning pakub võimalusi praktiseerida õpitut väljaspool ülikooli.


Kaasame tudengeid ülikooliellu, korraldades erialaseid loenguid – töötube, leevendades pinget erinevate stiilipidudega ning aidates esimesel kursusel ülikooli ja erialasse sisse elada. Aprillis tähistame ülemaailmset maastikuarhitektuurikuud, mille raames korraldame igal aastal ürituste ja loengute sarja. Tegutseme aastaringselt.


Meist leiad rohkem infot: http://emys.ee/
Jälgi meid ka Instagramis: emysemysemys


Vaatamata, et oleme erialaselts, on liituma oodatud tudengeid ka mujalt. Peaasi, et huvitab! Kasulikke teadmisi ja väärtuslikke mälestusi ülikooli ajast. Liitu julgelt!

Estonian Landscape Architecture Students Association (ELASO) is a non-profit association. It was founded in 1999. As the name says association unites Estonian Landscape architecture students. Members of ELASO can take part in specialty promotion and also gives them opportunities to practice landscape architecture outside the university.
Useful knowledge and valuable memories for a life.


Website: http://emys.ee/
Instagram: emysemysemys