Eesti Õigus­teaduse
Üli­õpilaste Liit

ORGANISATSIOONIST

Eesti Õigusteaduse Üliõpilaste Liit (EÕÜL) on mittetulunduslik õigusteaduse tudengite vabatahtlik ühendus, mis asutati aastal 2006. Meie eesmärk on lihtne: avardada noorte silmaringi ning täiendada noorte akadeemilist haridust.

Miks?
Ülikoolis omandatakse teoreetilisi teadmisi, kuid praeguses konkurentsitihedas maailmas pelgalt teooriast ei piisa. EÕÜL aitab luua silla teooria- ja praktikamaailma vahel, korraldades igal hooajal mitmeid õigusalaseid üritusi koos advokaadibüroode ja riigiasutuste esindajatega.

Liitumine ja osalemine
Ootame iga kooliaasta alguses meiega liituma kõiki juuratudengeid, kes tunnevad huvi nii büroodega suhtlemisest kui ka ürituste korraldamisest. Iga liige leiab organisatsioonis oma koha ja võimaluse panustada. Soe vastuvõtt on tagatud! EÕÜL ei usu liikmemaksu ning seega on liikmeks olemine täiesti tasuta.

EÕÜLi üritustel osalemine on tudengitele tasuta. Kõik on teretulnud!

Kui üleval olev tekst pakkus huvi, siis otsi meid üles TÜ Iuridicumis (Näituse 20) ning vaata meie kohta rohkem veebilehelt oigusliit.eu, Facebookist facebook.com/oigusliit, Instagramist instagram.com/eestiouliit
Lisaküsimuste korral kirjuta meile meilile eouliit@gmail.com.

INFOÕHTUD:

Sügisel

KRISTELI KOGEMUSLUGU

Olen olnud Eesti Õigusteaduse Üliõpilaste Liidu liige aastast 2019 ning olen tänaseni Liidus aktiivne liige. Ma ei kuulu küll juhatusse, kuid ka tavaliikmena olen saanud endale meeldejäävaid kogemusi. Kui 2019. aastal Tartu kolisin, ei teadnud ma kedagi ning tundsin ennast väga ebakindlalt. Liitu otsustasin kandideerida, et panna ennast proovile ja leida enda koht juuramaastikul. Ma ei pidanud pettuma. Juba mu esimene aasta oli täis meeldejäävaid ja kasulikke kogemusi. Üheks esimeseks mälestuseks on teaduskonna jõuluvideos osalemine. Kogemus oli minu jaoks uus ning tiimikaaslaste, kuid ka teaduskonna inimestega, koostöö tegemine oli meeldejääv kogemus. Teisel aastal olen püüdnud olla veelgi aktiivsem ja panustada ennast täielikult Liitu. Minu jaoks ei ole Liit lihtsalt mingi organisatsioon, vaid midagi enamat. Olen panustanud nii ürituste korraldamisesse kui ka üldisesse tiimitöösse. Sellel aastal oli suur au osaleda ka JuRistimise korraldamisel.

Kõige positiivsem on vist see, kui palju ma olen liidus arenenud. Ma olen muutunud palju avatumaks ning julgemaks. Lisaks tunnen, et olen andnud endast maksimumi ja seda väärtustatakse. Selline suhtumine annab tahet ja jõudu juurde ka väljaspool liidutegevust.

Eesti Õigusteaduse Üliõpilaste Liit on muutnud mu maailma kirevamaks – palju üritusi huvitavate juuravaldkondade spetsialistidega, uued tutvused ja kindlasti vägevad kogemused, mis tulevad elus kasuks.

OLE ROHKEM.