Eesti Veterinaarmeditsiini Üliõpilaste Selts

ORGANISATSIOONIST

Eesti Veterinaarmeditsiini Üliõpilaste Selts (EVÜS) on 2013. aastal loodud Tartus tegutsev loomaarstitudengeid ühendav mittetulundusühing. Seltsi eesmärk on tutvustada ja arendada veterinaarmeditsiini eriala üliõpilaste õppe- ja teadustööd ning luua sidemeid teiste erialaste füüsiliste ja juriidiliste isikutega.

Pakkudes loomaastiks õppivatele tudengitele erinevaid võimalusi mitmekülgseks arenguks, eneseteostuseks ja meeleolukateks tudengiaastasteks, loodame kaasa aidata nende oskuste täienemisse. Meiega on oodatud liituma kõik veterinaarmeditsiini üliõpilased, kes soovivad end teostada ja tutvuda uute ning huvitavate inimestega.

INFOÕHTUD:

soon™

LIISU KOGEMUSLUGU

Mida on EVÜS mulle andnud? Sellele küsimusele on raske vastust leida, sest kui ma mõtlen tagasi viimastele ülikooliaastale, siis on Seltsil selles lahutamatu osa. Tegelikult julgen ma täiesti kindlalt väita, et ilma selleta poleks ma praegu see inimene, kes ma olen. Minu jaoks on Selts väljendusvorm. Koht, kus ma saan oma ideid välja öelda ja neid siis ka pärast teoks teha. Koht, kus ma saan kaasa aidata sellele, et loomaarstiharidus Eestis oleks parim, mis ta olla võiks.

Kõigi juhtimisalaste ja meeskonnatöö kogemuste kõrval on väga olulisel kohal minu jaoks ka kõik uued tutvused ja kontaktid. Ma olen täiesti kindel, et need sõbrad, keda ma olen läbi Seltsi kohanud, jäävad mu sõpradeks ka pärast ülikooli. Ma olen täiesti kindel, et need kontaktid veterinaarmeditsiini vallas, tulevad mulle kindlasti ka edaspidises elus kasuks.

Kui Sa pole veel kindel, kas sa tahad liituda, siis mul on Sulle öelda ainult üht… “Jah!”

OLE ROHKEM.