Ülikooli Kultuuriklubi

INFOÕHTUD:

8. september 2021 19.00 Kalevi 24

ORGANISATSIOONIST

Ülikooli Kultuuriklubi on umbes 30 aktiivliikmest koosnev organisatsioon, mis korraldab Tartu Tudengipäevi. Aktiivliikmed on peamiselt Tartu kõrgkoolide üliõpilased. Tartu Tudengipäevad on Eesti ja Tartu suurim tudengifestival. Festivali korraldamise kaudu pakub Kultuuriklubi noortele ürituse korraldamise ja meeskonnas töötamise kogemust. Sellega kannavad kultuuriklubilased edasi ligi 40 aasta pikkust Tartu Tudengipäevade traditsiooni. Ülikooli Kultuuriklubi nime all tegutsevad korraldajad alates 1987. aastast. Üheskoos genereeritakse hullumeelselt põnevaid ideid, millest rohke teotahte, särasilmsuse ja suurepärase ajaplaneerimise tulemusel sünnib üle 20 elamusterohke sündmuse ning koos paljude toredate ja tegusate kaaskorraldajate üritustega festivalinädal. Ülikooli Kultuuriklubi tähendab suurepärast seltskonda, kellega koos teha festivali, mis aitab kõigil tudengitel vaimu välja puhata. Siin toimetades leiad praktilised vastused küsimustele, kuidas:- korraldada üritust?- suhelda meedia ja sponsoritega?- turundada end ja oma üritust?- kirjutada projekte?- töötada kollektiivis ja arendada organisatsiooni?

LIIKME KOGEMUSLUGU

Ülikooli Kultuuriklubi on aktiivsete ja tegutsemisvalmis tudengite organisatsioon. Ühiselt korraldame kaks korda aastas laialt tuntud festivali – Tartu Tudengipäevi. Organisatsioon koosneb meil erinevatest toimkondadest.

Seega leiab igaüks endale üks või kaks valdkonda, millega tegeleda ja kus ennast rohkem arendada. Oma meeskonda ootame piisavalt hulle ja kastist välja mõtlevaid noori, kes ei kardaks eksida ja õppida oma vigadest. Kindlasti on kasuks hea huumorimeel ning pingetaluvus meeskonnaliikmena. Kui sa tunned, et tahaksid selline tudeng olla, siis liituda saab meiega üks kord aastas sügisel, vahet pole kas oled esmakursuslane ülikoolis või kolmas kursus kõrgkoolis. Selleks soovitame tulla sul meie infoõhtule, kust saad lähemalt kõigest teada ja meid näha. Mina sattusin Kultuuriklubi infoõhtule juhuslikult ja peale seda otsustasingi oma motivatsioonikirja teele panna. Järgmisena olin vestlusel ja siis juba koosolekul. Ega ma täpselt ei teadnud, millega end seon, aga õige otsus see kindlasti oli. Kui minult on küsitud, miks seda teen, siis tihti vastan, et olen haige. Sain pisiku külge, olen haige ja haigushoog käib mul kaks korda aastas festivalina. Tegelikult olen saanud siit väga palju. Lisaks sõpradele ja kogemustele olen saanud oskuseid, mida ealeski poleks muidu omandanud lihtsalt koolis käies. Klubi on andnud minu õpingute kõrvale selle laheda seikluse, mida hiljem teistele jutustada ja millest lugusi rääkida. Eks sellepärast pole ma suutnud ka peale kolme aastat lahkuda.

OLE ROHKEM.