Tartu Ülikooli investeerimisklubi

INFOÕHTUD:

soon™

ORGANISATSIOONIST

Heihei! ✌
Tartu Ülikooli Investeerimisklubi on 2020.aasta sügisel tudengite poolt ellu kutsutud tudengiorganisatsioon, mille eesmärk on harida tudengeid investeerimisega seotud teemadel ning inspireerida noori säästma ja investeerima. Meie visioon on pakkuda kõigile huvilistele võimalust end harida eelmainitud teemadel, seda nii veebivahendusel kui ka füüsiliselt seminarides kohal olles. Meie organisatsioonis on hetkel aktiivseid liikmeid umbes 250-300.

Aastane programm pakub investeerimisteemalisi seminare umbes kaks korda kuus ja meelelahutust ühiste väljasõitude, filmi- ning lauamänguõhtute näol. Seminarid toimuvad Tartu Ülikooli uhiuues Delta keskuses, on kõigile huvilistele tasuta ning vabatahtlikud.

Liituda saab aastaringselt, sest kõik meie seminarid on liikmetele järelvaadatavad. Sellekohane info on olemas meie FB lehel. Sinna võite julgelt kirjutada ning pakkuda ka oma ideid, sest äsja alustanud organisatsioonina oleme avatud huvitavatele ideedele ning inimestele.

Kõlab endiselt hästi?
Tule vaata ise, millest me täpsemalt räägime juba sellel sügisel ning jälgi meid ka Facebookis @utinvesteerimisklubi (facebook.com/utinvesteerimisklubi)!
Küsimuste korral võtta ühendust: utinvesteerimisklubi@gmail.com
Päikest kõigile Investeerimisklubi juhatuse poolt!

 

Pensionile 20 aastat varem kui teised?

Kõlab liiga hästi, et tõsi olla? Tegelikult on see täiesti reaalne kui alustada investeerimist just praegu, 20ndate alguses.

Kas teadsid, et pannes 30 aastat iga kuu kõrvale 100 eurot, on Sul selle perioodi lõppedes 36 000 eurot, piisavalt raha, et osta turu keskmise väärtusega auto. Investeerides sama suure summa iga kuu keskmise tootlusega aktsiasse on Sul perioodi lõppedes aga ligi 228 000 eurot. See summa on ligi 8 korda suurem. Selle eest on võimalik soetada juba naabrist edevam sportauto või näiteks maja Viimsis. Muidugi oleneb kõik aktsia eripärast ning aktsiate kogustest.

Alustava klubina on meie sõbralikku seltskonda oodatud just noored tudengid, kelle investeerimiskogemus on minimaalne või üldse puudub. Näitame teile, kuidas on kõige lihtsam alustada ning liigume samm-sammu haaval raskemate punktideni.

 

OLE ROHKEM.