Tagasivaade 2017. aasta esimesele poolele ja uued tuuled

Taaskord on üks semester läbi saamas, mille puhul on paslik teha kokkuvõtteid parimatest saavutustest, meeldejäävaimatest hetkedest ning õppida suurimatest vigadest. OLE ROHKEM meeskond hindab möödunud aastat kindlasti väga kordaläinuks, kuna oleme alustanud mitmete uute projektidega ning ka vanu edasi arendanud. Käesolev ajakiri annab ülevaate meie suurimatest ettevõtmistest, kuid need, mis päris oma looga ajakirja ei mahtunud, võtame kokku siin.

OLE ROHKEM kinoseansid

OLE ROHKEM meeskond ja kino Cinamon on ühendanud jõud, et tuua vaatajateni iga kuu üks arendav ja inspireeriv linateos ning filmi vaatamise juurde kuuluvad alati ka viktoriin ning  kostümeeritud pildistamine. Sel poolaastal oleme juba vaadanud „Lego Batman Filmi”, „Kaunitari ja koletist” ning kaasa elanud galaktikavalvurite tegemistele. Sel semestril seisab veel ees paar eriseanssi, millest teavitame teid peagi.

OLE ROHKEM auhinnad ja auhinnagala

Tartu Tudengiorganisatsioonide Koostöövõrgustiku algatusel ja Üliõpilaskonna Sihtasutuse eestvedamisel kutsuti ellu OLE ROHKEM auhinnad, millega tunnutati kõige aktiivsemaid tudengeid, tudengiorganisatsioone ja koostööpartnereid. Auhinnad anti üle 28. aprillil ERMis toimunud auhinnagalal, kus tegusad tudengid said nautida head seltskonda ja põnevat kava Viljandi Kultuuriakadeemia eestvedamisel. Samuti sai tantsida Vaiko Eplik ja Eliidi järgi. Täpsemalt saab auhindadest ja auhinnagala korraldamisest lugeda sellest samast ajakirjast.

Pikaajalised projektid ja uued tuuled

Juba kolm aastat oleme eest vedanud OLE ROHKEM arenguprogrammi, mille eesmärk on arendada tudengeid arendavaid organisatsioone, et nende liikmed saaksid võimalikult häid kogemusi. Samuti on Tartu Tudengiorganisatsioonide Koostöövõrgustik pidevalt kasvanud nii liikmete kui tegevuste arvu osas. Mõlemast projektist on võimalik lähemalt lugeda juba järgnevatelt lehekülgedelt.

Koostöövõrgutiku üks suurimaid ja silmapaistvamaid projekte eelmisel sügisel oli kahtlemata OLE ROHKEM tudengimess, mis toimus septembri alguses Raekoja platsil ning kust käis läbi umbes 3000 tudengit. Sarnane üritus on plaanis ka sel aastal, kuid olles juba ühe kogemuse võrra targemad, oleme kavas teinud mõningaid väikseid muudatusi. Ütleme nii, et on, mida oodata.

Liitu meiega!

Kui soovid ka ise OLE ROHKEM tegemistes kaasa lüüa, kirjuta meie personalijuhile Elinor Õunapile aadressile elinorounap@gmail.com. Otsime liikmeid mitmetesse erinevatesse meeskondadesse, näiteks kommunikatsiooni, ajakirja, personali, partnerite, koostöövõrgustiku ja mitmete teiste teemadega tegelema. Anna meile lihtsalt teada, mis siiani teinud oled ja millises vallas sooviksid end veel arendada ning leiame sulle sobiva meeskonna.

Karoli Noor