Tartu Ülikooli karjääripäev

Tänavu 15. veebruaril kell 12-16 leiab aset Tartu Ülikoolis juba kuuendat korda karjääripäev, mille moto sel aastal on “Võta vedu, saavutad edu!”.

Rohkem olev tudeng mõtestab ja planeerib oma tegevusi, ka tööturule minnes, ja Tartu Ülikooli karjääripäev on selle praktiseerimiseks parim koht. Karjääripäeval keskendutakse praktikakohtade pakkujatele ja otsijatele ning pakutakse üliõpilastele ja ettevõtetele võimalust saada ülevaadet tänasest ja tulevasest tööturust. Sündmusest võtavad osa paljud mainekad ettevõtted, mille hulgas on ka Finnair, SEB ja Swedbank. Osalevaid ettevõtteid leiab pea igast valdkonnast ja majandusharust, seega ei teki ühelgi tudengil probleemi meelepärase organisatsiooni leidmisega.

Üliõpilastel on võimalik võtta osa ka mitmest töötoast nii eesti kui ka inglise keeles. Sel aastal viivad töötubasid läbi Swedbank, SEB, Eesti Energia, Rajaleidja ja TÜ majandusteaduskond. Teemade valik on külluslik ning mõtteid saab oma isikliku brändi ja karjääri kujundamisest, praktikate õnnestumisest ning tööturul silma paistmisest. Samaaegselt kõnelevad oma praktikate edulugudest Leslie Carol Gibson ja Tõnis Paara.

Karjääripäev on kõigile tasuta ning üritusel toimub ka loos, kus võib võita kinkekoti auhindadega sellistelt partneritelt nagu Lux Express, Muhu Leib ja Escapetartu.

Rohkem infot on võimalik leida siit.